header

CO MUSISZ ZROBIĆ, BY ZGARNĄĆ NAGRODY

1

Kup chłodzenie AIO w dniach 18 maja - 18 czerwca firmy ASUS
u partnera objętego promocją.

2

Zrób zdjęcie produktu w swoim kompie i wrzuć je jako post publiczny
na swoim profilu w social mediach. Koniecznie dodaj #ASUSAiO.

3 chlodzenie

Zgłoś się do konkursu poprzez załadowanie screen tego posta, ze zdjęciem Twojego PC oraz paragonu zakupu ASUS AiO, wepełniając formularz.

2

Czekaj na ogłoszenie wyników konkursu. Nagroda może być Twoja!

WYGRAJ NAGRODY

1 MIEJSCE

Karta graficzna

TUF-RTX3060-O12G-V2-GAMING

2 MIEJSCE

Słuchawki

ROG Strix Go 2.4

3 MIEJSCE

Płyta główna

STRIX B660-F-Gaming-WIFI

POZNAJ CHŁODZENIA ASUS AIO

ROG

Dysponując spersonalizowanymi efektami wizualnymi i najwyższej jakości wentylatorami, które umożliwiają pełen zasięg chłodzenia powietrzem i wodą, flagowe układy chłodzenia ROG AIO zostały zaprojektowane pod kątem obsługi najnowszych procesorów, aby zapewnić wydajne chłodzenie przy minimalnym poziomie hałasu.

Duzy wyświetlacz

Układy chłodzenia z serii ROG AIO są wyposażone w panel LCD lub OLED z możliwością personalizacji, na którym, zależnie od preferencji, możesz wyświetlać dane systemowe lub własne grafiki – w centralnym punkcie Twojego systemu.

Wentylatory marki Noctua*

Aby sprostać wymogom w zakresie emisji ciepła stawianym przez najnowsze procesory z niespotykaną dotąd liczbą rdzeni, seria ROG AIO oferuje wentylatory radiatora marki Noctua o klasie przemysłowej, które zapewniają wysoką wydajność i minimalny poziom hałasu.

Wentylator zintegrowany w pompie*

Wentylator 60 mm jest wbudowany w obudowę pompy dla zapewnienia wystarczającego przepływu powietrza do podstawki procesora. Wentylator ten kieruje powietrze do układu VRM procesora, gniazda M.2 i otaczających komponentów, aby obniżyć temperaturę dla zwiększenia wydajności i stabilności pracy systemu.

ROG STRIX

Oferując całą gamę różnych rozmiarów do wyboru oraz szerokie możliwości dostosowania wyglądu, rozwiązania z serii ROG Strix LC zapewniają wysoką efektywność chłodzenia do systemów o dużej wydajności w obudowach różnego formatu.

Nowatorska płyta chłodząca

Zaawansowana płyta chłodząca w układach chłodzenia z serii ROG Strix LC jest wyposażona w mikrokanały, które zapewniają większą powierzchnię dla bardziej efektywnego rozpraszania ciepła i zmniejszenia oporu cieplnego. Przekłada się to na wyższą wydajność i niższe temperatury komponentów systemu.

Wentylatory ROG

Wentylatory radiatora w serii ROG Strix LC zostały dostrojone specjalnie pod kątem zapewnie-nia optymalnej wydajności. Ponadto dzięki 4-pinowym gniazdom ze sterowaniem PWM zarówno pompa, jak i wentylator radiatora mogą pracować z mniejszą prędkością obrotową, gdy procesor jest w stanie bezczynności lub pod niewielkim obciążeniem – co pomaga do minimum ograniczyć poziom emisji hałasu.

Zaprezentuj swój styl

Zaawansowane konstrukcje układów z serii ROG Strix LC prezentują się w kultowym wzornictwie marki ROG, a każdy detal emanuje duchem Strix. Aby zaprezentować swój indywidualny styl, można skoordynować efekty oświetlenia obsługującego technologię Aura z oświetleniem komponentów systemu ROG.

TUF GAMING

Wydajne układy do chłodzenia procesora cieczą typu wszystko w jednym (AIO) z serii TUF Gaming LC zostały zaprojektowane pod kątem średniej wielkości systemów gamingowych i oferują dynamiczną pompę Asetek, wentylatory o specjalnej konstrukcji łopatek oraz wzornictwo, które można dostosować do swojego indywidualnego stylu.

Spersonalizowany wygląd

Zaawansowana płyta chłodząca w układach chłodzenia z serii ROG Strix LC jest wyposażona w mikrokanały, które zapewniają większą powierzchnię dla bardziej efektywnego rozpraszania ciepła i zmniejszenia oporu cieplnego. Przekłada się to na wyższą wydajność i niższe temperatury komponentów systemu.

Zoptymalizowana konstrukcja wentylatora

Każdy wentylator chłodnicy jest specjalnie dostrojony, aby zapewnić optymalną wydajność pracy z radiatorami układów z serii TUF Gaming LC, a łopatki wentylatora zostały udoskonalone precyzyjnie zaprojektowanym rowkiem na końcówce, który poprawia przepływ powietrza i zmniejsza poziom hałasu emitowanego przez wentylator.

KONKURS ZAKOŃCZONY

PARTNERZY OBJĘCI PROMOCJĄ

fox